Ana sayfa ÜrünlerLastik Ambalaj Elemanları

Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası

Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası

  • Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
  • Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
  • Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
  • Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
  • Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
Petrol Sahası Viton HNBR Nitril Kauçuk Downhole Packer, Kauçuk Yağı Packer Kupası
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SHQN
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: OP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000
Fiyat: 0.3-1
Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
Teslim süresi: 15days
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Her hafta 5000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boyut:: 3.5 "4.5" 5.5 "veya özel zises Malzeme:: Viton, HNBR ve nitril
Çalışma basıncı: 35 MPa Çevre:: yağ, gaz, gaz yoğunlaşması
Maksimum sıcaklık:: 120 С Renk: Siyah veya özel renk
Özgün: SHANGHAI ÇİN
Vurgulamak:

dolum yağı ve gazı

,

oilfield packers

En kaliteli petrol sahası Viton, HNBR ve Nitrile tümü

Kauçuk yağı dolum bardaklarının özellikleri:

1) Yüksek Basınç ve Yüksek Sıcaklığı Sürdürebilir.

2) Güvenilirliği kanıtlanmıştır.

3) Çok çeşitli ebatlarda mevcuttur.

4) İhtiyaçlarınız için ve 150ºC (302ºF) sıcaklıklarda test edilmiştir.

5) 30 devir için test edilmiştir.

6) 30 ”'a kadar olan bardaklar tedarik edilebilir.

Shanghai Qinuo, dünyanın her yerindeki müşteriler için geniş bir Packer Cup ve yedek Packer Cup üretmektedir. Bu Packer Cups, çeşitli iyi koşullarda çalışmak ve en zorlu petrol sahası koşullarında maksimum dayanıklılık ve sızdırmazlık sağlamak için geliştirilmiştir.

Hem Tel İskelet / Tel Örgü / Tel Çerçeve Paketleyici Bardakları hem de Lastik Paketleyici Bardakları üretiyoruz.

Standart paketleyici bardak çeşitleri:

Tel dolum bardakları: Yönlü salmastra elemanı olarak tasarlanan kaygan tip dolum bardaklarımız bir bölgeden diğerine iletişimi durdurmak için bir conta oluşturur. Otomatik olarak kapanan dudağı, gösterdiği taraftaki baskıyı korur. Tel dolgulu kaplar, çok sayıda kesici uç ve bileşik ile ve bir dizi gövde ağırlığında bulunur. Uygulamaya bağlı olarak, özel aletlere veya mandrellere tek veya çift bardak olarak veya çoklu kombinasyonlarda monte edilebilirler.

Ağır hizmet tipi paketleme kapları: Maksimum dayanıklılık ve sağlamlık için özel olarak tasarlanmış ve ısıl işlem görmüş bu paketleyici yağ alanı kapları, yıkama kuyularında ve bardağın sürekli çalışmasını gerektiren diğer uygulamalarda kullanım için idealdir. Çift sepetli tasarımları sayesinde diğer ambalaj bardaklarına göre yüksek basınçlı uygulamalara karşı daha dirençlidirler. Ayrıca komple ağır hizmet tipi paketleme kabı üniteleri mevcuttur.

Tamamen kauçuk paketleyici kaplar: Bu paketleyici kapları, aşınma ve yıpranma etkisini azaltan yüksek kaliteli, aşınmaya dayanıklı lastik bileşiklerden yapıyoruz. Kupada herhangi bir kablo veya metal olmadan, tamamen kauçuk kaplar diğer tiplerden daha esnektir.

Dişli paketleme kapları: Dişli ve tamamen lastik dişli paketleme kapları, buharlama uygulamaları için en uygundur. Entegre dişli geçme parçası, bir montaj veya aletin bağlantısını kolaylaştırır. Dişli paketleme kaplarının yüksek basınçlı yıkama işlemleri için tasarlanmadığını unutmayın.

Paketleyici Bardaklarımız 1-1 / 4 ing tüpten 7 ing kasaya ve daha fazlasına kadar çeşitli ebatlarda mevcuttur. İhtiyaçlarınıza göre özel boyutlar / tasarımlar geliştirilebilir.

İşletme basıncı

35 MPa

çevre

yağ, gaz, gaz yoğunlaşması

Mevcut malzeme

FKM, Viton, HNBR ve nitril kauçuk

Rubber Packer kapları, çok aşamalı delme ve stimülasyonun yapıldığı durumlarda malzemelerin bölgesel olarak izole edilmesini sağlamak için oluşturulan, matkap uçlu kompozit aletlerdir. Bu dolum kapları çeşitli malzemelerden oluşabilmesine rağmen, bunları FKM, Viton, HNBR ve nitril kauçuk olarak sunuyoruz. Ambalajlama kapları tipik olarak çeşitli ebatlarda da mevcuttur, sunulan her benzersiz durum için özel öneme sahip olma becerilerimizi ön plana çıkarır.

Diğer bağıl kauçuk ürünler:

Biz de petrol sahası kauçuk çubuk fincan sağlayabilir

TA swab bardağı, hafif yükler altında daha fazla esneklik sunan, orta hizmette, tamamen kauçuktan farklı bir dudaklı kuptır.

MV swab bardağı, özellikle yüksek oranda askıda kum oranına sahip akışkanda etkili, hafif hizmet veren, tamamen kauçuk bir fincandır. Kolayca birden fazla esnek, kalkık dudak vardır.

V swab bardağı çelik burç üzerine kalıp halka tipi, tek dudaklı, esnek, tamamen kauçuk bir kaptır. Kum yüklü sıvıları kaldırmak ve hafif yük swabları için idealdir. Bu, MV swab kabının tek bir versiyonudur.

TUF sürtme kabı, ağır yükler için yay çeliği takviye telleri olan esnek, sentetik bir kauçuk kabıdır ancak hafif veya orta yükler için yeterince esnektir.

UF swab bardağı, güçlü, esnek yay çeliği güçlendirici teller içeren çok amaçlı, sentetik kauçuk bir kaptır.

J swab bardağı, ağır yükleri kaldırmak için iyi bir üst sızdırmaz conta sağlayan uzun, esnek dudaklı ve güçlü çelik takviye tellerine sahip dayanıklı, dayanıklı bir fincandır.

GW swab bardağı yaylı çelik tel ile güçlendirilmiş ağır, esnek, tek dudaklı bir kaptır. Büyük boy dudak, iyi bir yukarı doğru salmastra oluşturur.

Uygulama ortamı: yağ, gaz, gaz yoğunlaşması.

Paketleme ve sevkiyat:

1: Express: SF, DHL, UPS, TNT, FedEx vb, acil ve küçük sipariş için.

2: Hava sevkıyatı: hava limanına hava liman veya kapıya hava liman.

3: Deniz sevkıyatı: dökme mallar için uygundur. hava gönderiminden daha uzun zaman alacaktır.

Shanghai Qinuo Industry Co Ltd, 2003 yılında kurulmuş, Ar-Ge, üretim ve satış entegre yeni ve yüksek teknoloji bir kuruluştur. Kurulduğundan bu yana, "Yaşam Kalitesi, İnovasyon İçin Yenilik Yarışması" kavramına, sürekli gelişim ve inovasyona bağlı kalarak, yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir ün kazandık.

Şirketimiz profesyonel plastik parçalar, kauçuk parçalar ve işleme parçaları tasarım ve üretim hizmetleri, çoğunlukla otomobil, ev aletleri, makine teçhizatı ve petrol endüstrisi ve diğer alanlarda kullanılan ürünler sunmaktadır. Profesyonel bir üretim ve satış ekibimiz var, "Yüksek Kalite, Yüksek Profesyonellik, Yüksek Verimlilik" işleri yapmanın ilkeleridir.

İki fabrikamız, 30'dan fazla enjeksiyon kalıplama makinesi, kalıplama makinesi ve CNC torna tezgahımız var. Firmamız Pudong Yeni Alan, Şangay'da bulunmaktadır. Şık çevre, rahat ulaşım, firmamızdan Pudong Havaalanı'na sadece 30 dakika.

Kapsamlı kalite yönetim sistemi benimsiyoruz, tüm bileşenler ROHS sertifikasyonunu geçti, ürünlerimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Finlandiya, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ediliyor.

Kauçuk parçalar için kalıp köşe görünümü:

Neden En Kaliteli Paketleyici Bardaklarımızı Seçmelisiniz?

Hangi sektörde olursanız olun, bir şeyin aynı kaldığını biliyoruz: Çalışanlarınızın güvenliğini, ekipmanınızın ömrünü ve ürününüzün kalitesini sağlamak için en kaliteli ürünlere ihtiyacınız var.

Herhangi bir maddi kusur nedeniyle işlemleri geciktirmek zorunda kalırsanız, işinize çok büyük bir mali yük getirebilir. Örneğin, bir gün boyunca bir petrolü iyi işletememek, onbinlerce dolara mal olabilir. Benzer şekilde, tarım işinde iseniz, yetiştirme ve ekimden hasada kadar herhangi bir şeyi ertelemek bir seçenek değildir, çünkü ürünü etkileyecektir.

Bu yüzden her zaman müşterilere bakış açımıza bakıyoruz. En kaliteli ürünleri zamanında teslim etmenin sadece bir seçenek olmadığını her zaman takdir ediyoruz: Bu bir zorunluluktur.

Kauçuk yağı paketleyicileri hakkında daha fazla bilgi için bize hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
Shanghai Qinuo Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Chris Miao

Tel: +8615618817170

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler