Ana sayfa ÜrünlerPetrol Sahası Çubuğu Bardakları

Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak

Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak

  • Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak
  • Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak
Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SHQN
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Pamuklu çubuklar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000
Fiyat: 1-3
Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
Teslim süresi: 15days
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Her hafta 5000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boyut:: özel zisler Malzeme:: Viton, HNBR ve nitril + çelik çekirdek
Çevre:: petrol, gaz, gaz kondensatı renk: Siyah veya özel renk
orijinal: Şangay, Çin Türleri:: MV Tarzı, TA tarzı, TUF tarzı, NUF tarzı ve V tarzı
ad: Eküvyon Bardakları
Vurgulamak:

kauçuk çubukla fincan

,

temizlik ekipmanları tüp

 

Çin Üretici Özel Yapım Çelik Çekirdekli Kauçuk Bardaklar V serisi Çubuklu Bardaklar

Biz Shanghai Qinuo, yüksek konsantrasyonlarda asılı kum içeren sıvılarda kullanıma uygun, hafif ve ağır hizmet tipi tüm kauçuk kaplarda V Serisi Swab Bardağı sağlıyoruz.Yukarı dönük dudaklar, dar noktalardan kolayca geçer ve aşırı yükleri boşaltmak için ters çevrilir.Kullanılan bardak sayısı koşullara göre değişecektir.
Özel Frac Fluid bileşiğimiz mükemmel aşınma direncine, yüksek gerilme mukavemetine ve kimyasal saldırılara karşı olağanüstü dirence sahiptir.

Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 0

Nom.OD (inç) Temel ve Açıklama Fincan OD Kupa kimliği
1.900 "(1-1 / 2") Çelik Çekirdekli Çubuk 1.530 " 0.902 "
2-3 / 8 "(2") Çelik Çekirdekli Çubuk 1.980 " 1,120 "
2-7 / 8 "(2-1 / 2") Çelik Çekirdekli Çubuk 2,410 " 1.334 "
3,850 " Çelik Çekirdekli Çubuk 3,850 " 2.495 "
3.900 " Çelik Çekirdekli Çubuk 3.900 " 2.495 "
4-1 / 2 " Çelik Çekirdekli Çubuk 4.062 " 2.495 "
4.610 " Çelik Çekirdekli Çubuk 4.610 " 2.495 "
4.720 " Çelik Çekirdekli Çubuk 4.720 " 2.495 "
4.850 " Çelik Çekirdekli Çubuk 4.850 " 2.495 "
5-1 / 2 " Çelik Çekirdekli Çubuk 4,970 " 2.495 "
7 " Çelik Çekirdekli Çubuk 6.450 " 3.500 "
4-1 / 2 " Çelik Özlü, Ağır Hizmet Swab Bardağı 4.062 " 2.495 "

Mevcut tüm Swab kapları türleri:
TA stili: TA, çoğu boru veya sondaj borusu boyutunda kullanım için çelik veya alüminyum bir burç etrafına yerleştirilmiş orta yüklü bir Swab Bardağıdır.Yük altındayken, maksimum kaldırma kapasitesi ve minimum aşınma için katı bir kauçuk kütle oluşturmak üzere sıkışacaktır.Yeni geliştirilmiş bir kauçuk bileşenden üretilen bu kaplar, müşterilerimize yüksek kaliteli bir Kuzey Amerika ürünü sunar.Özel Frac Fluid bileşiğimiz, dayanıklılık ve performansta son nokta için geliştirilmiştir.Bu Frac Swab Kapları, en zorlu koşullar altında çalışmak üzere tasarlanmıştır.
MV stili: Shanghai Qinuo, hem nitril hem de kırılgan sıvı kauçuk bileşiğinde popüler Guiberson * profilli MV Swab Cup'ı sunar.Kupa, dar noktalardan geçmesine ve yük miktarını kontrol etmesine izin veren birden çok yukarı dönük dudaklı alüminyum veya çelik kovana sahiptir.Asılı kumlu akışkanlarda çok etkilidir.
V stili: Shanghai Qinuo, V Serisi Swab Bardağını, yüksek konsantrasyonlarda asılı kum içeren sıvılarda kullanıma uygun, hafif ve ağır hizmet tipi tamamen kauçuk bir kapta taşır.Yukarı dönük dudaklar, dar noktalardan kolayca geçer ve aşırı yükleri boşaltmak için ters çevrilir.Kullanılan bardak sayısı koşullara göre değişecektir.

Özel Frac Fluid bileşiğimiz mükemmel aşınma direncine, yüksek gerilme mukavemetine ve kimyasal saldırılara karşı olağanüstü dirence sahiptir.
TUF tarzı: GE-TUF kabın tasarımı, bardağın şeklini koruyan iç metal takviyesi ile bunu derin sıcak kuyular veya kaba ve paslanmış borular ve muhafaza için mükemmel bir seçim haline getirir.Ağır yükler için yeterince güçlü, esnekliği aynı zamanda hafif yük durumlarında çalışmasına izin verir.
NUF stili: GE-NUF, maksimum kaldırma kapasitesi sağlayan, ağır yüklü, tamamı kauçuk bir kaptır.Standart çelik veya alüminyum burçlara yapıştırılmış ve çok çeşitli boyutlarda mevcut olan bu kap, derin kuyu uygulamaları için iyi bir seçimdir.Bu fincan, yüksek performans ve ağır yükler için tasarlanmıştır.Özel Frac Fluid bileşiğimizden yapılmıştır, en zorlu koşullar altında bile performans gösterir.
Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 1
Bölüm adı MV Stili, TA stili, TUF stili, NUF stili ve V stili
Çevre yağ, gaz, gaz yoğunlaşması
Mevcut Malzeme

Pirinç veya Çelik içeren veya içermeyen FKM, Viton, HNBR ve nitril kauçuk

Bu kaplar, çeşitli kuyu koşullarında performans gösterecek ve en zorlu petrol sahası koşullarında maksimum dayanıklılık ve sızdırmazlık sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
Shanghai Qinuo, Kuzey Amerika'da üretilen en yüksek kalitede Swab Bardaklarının üretiminde Global Elastomeric ile ortaklık yapmaktan gurur duymaktadır.Swab Kaplarımız, popüler Guiberson * profilinde nitril veya Frac Fluid bileşiğinde yeni geliştirilmiş bir kauçuktan üretilir.Bu fincanlar diğer özel malzemelerden de üretilebilir.Bardaklarımız dayanıklılık için tasarlanmıştır ve en zorlu koşullar altında performans gösterir.

Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 2Diğer göreceli kauçuk ürünler:
Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 3
 
Paketleme ve sevkiyat:
1: Ekspres: Acil ve küçük sipariş için SF, DHL, UPS, TNT, FedEx vb.
2: Hava nakliyesi: hava limanından hava limanına veya hava limanından kapıya.
3: Deniz taşımacılığı: toplu mallar için uygundur.Hava nakliyesinden daha uzun zaman alacaktır.
Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 4
 
Shanghai Qinuo Industry Co. Ltd 2003 yılında kurulmuş olup, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre eden yeni ve yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Başlangıcından bu yana, "Hayatta Kalma Kalitesi, Gelişim İçin İnovasyon Yarışması" konseptine, sürekli gelişim ve yeniliğe bağlı kalarak, yurtiçi ve yurtdışında iyi bir ün kazandık.
Şirketimiz profesyonel plastik parçalar, kauçuk parçalar ve talaşlı imalat parçaları tasarım ve üretim hizmetleri, ağırlıklı olarak otomobillerde, ev aletlerinde, makine ekipmanlarında ve petrol endüstrisinde ve diğer alanlarda kullanılan ürünler sunmaktadır.Profesyonel bir üretim ve satış ekibimiz var, "Yüksek Kalite, Yüksek Profesyonellik, Yüksek Verimlilik" bir şeyler yapmanın ilkeleridir.
İki fabrikamız, 30'dan fazla enjeksiyon kalıplama makinemiz, kalıplama makinemiz ve CNC torna tezgahımız var.Şirketimiz Pudong New Area, Şangay'da bulunmaktadır.Zarif ortam, rahat ulaşım, Şirketimizden Pudong Havaalanına sadece 30 dakikaya ihtiyacınız var.
Kapsamlı kalite yönetim sistemini benimsiyoruz, tüm bileşenler ROHS sertifikasını geçti, ürünlerimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Finlandiya, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ediliyor.

Kauçuk parçalar için kalıp köşe görünümü:
Çin Tedarikçisi Özelleştirilmiş Petrol ve Gaz Sahası Çelik Çekirdek veya Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Çubuklu Bardak 5
 
Neden En Kaliteli Swab kaplarımızı Seçmelisiniz?
Hangi sektörde olursanız olun, bir şeyin aynı kaldığını biliyoruz: Çalışanlarınızın güvenliğini, ekipmanınızın uzun ömürlülüğünü ve ürününüzün kalitesini sağlamak için en kaliteli ürünlere ihtiyacınız var.
Herhangi bir maddi kusur nedeniyle işlemleri ertelemek zorunda kalırsanız, işinize büyük bir mali yük getirebilir.Örneğin, bir petrol kuyusunu bir gün işletememek, on binlerce dolarlık maliyete neden olabilir.Benzer şekilde, tarım işindeyseniz, ekim ve ekimden hasada kadar her şeyi ertelemek, ürünü etkileyeceği için bir seçenek değildir.
Bu yüzden olaylara her zaman müşterilerimizin bakış açısından bakıyoruz.En kaliteli ürünleri zamanında teslim etmenin sadece bir seçenek olmadığını her zaman takdir ediyoruz: Bu bir zorunluluktur.
Eküvyon kapları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

İletişim bilgileri
Shanghai Qinuo Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Stary Xu

Tel: 86-18001969180

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler