Ana sayfa ÜrünlerÖzel Plastik Ürünler

Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu

Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu

  • Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
  • Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
  • Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
  • Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
  • Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
Sağlık Parçaları İçin Özel Enjeksiyon PEEK Plastik Parçalar OEM / ODM FDA Uyumlu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: SHANGHAI ÇİN
Marka adı: SHQN
Sertifika: ISO9001
Model numarası: QINUO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: 1-100
Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
Teslim süresi: 15days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, T / T, Western Union
Yetenek temini: aylık 100000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: DİKİZLEMEK Renk: orijinal / balck veya başkaları
Boyut:: Özel yapmak Teknoloji: CNC veya enjeksiyonlu kalıplama
Örnekleri: KULLANILABİLİR Kullanımı: ||
Vurgulamak:

Özel kalıplanmış plastik ürünler

,

endüstriyel plastik ürünler

PEEK Plastik Nedir?

PEEK (polietereterketone) sert kimyasallara karşı üstün direnç ve mükemmel mekanik dayanım ve boyutsal stabilite ile yüksek performanslı mühendislik plastiğidir. Buhar, su ve deniz suyuna hidroliz direnci sağlar. PEEK sertliği yüksek sıcaklıklarda muhafaza etme yeteneğine sahiptir ve 338oF (170oC) sıcaklığa kadar sürekli kullanım için uygundur. Bu mühendislik plastiği, havacılık, petrol ve gaz ve yarı iletken gibi zorlu ortamlarda kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Peek'in maddi özelliklerinden bazıları:

=> Kimyasal direnç: PEEK, yüksek sıcaklıklar dahil olmak üzere çok çeşitli kimyasal ortamlarda yüksek direnç gösterir. Sadece konsantre nitrik asit veya sülfürik asit içerisinde çözünebilir.

=> Uzun ömür: Sert, sert ve güçlü bir polimerdir. İyi sürtünme ve aşınma özellikleri gösterir.

=> Hidroliz direnci: PEEK materyali, ciddi bir bozulma göstermeden uzun süre yüksek basınçlı suya ve buhara maruz kalabilir.

=> Yüksek sıcaklık dayanımı : Proses sıcaklıkları, geleneksel plastik malzemelerin dayanabileceği sınırın ötesine geçtiğinde, PEEK için yapılması tavsiye edilir.

Mevcut teknoloji: CNC / Enjeksiyon Kalıplama
Mevcut malzeme PET, PPS, HDPE, PAI, PEEK, Teflon veya atanmış malzeme
Renk Oiginal / balck veya özelleştirilmiş renk
Ekipmanlar 12 set enjeksiyon makinaları + 8 set CNC makinaları

Ortak PEEK malzeme seçenekleri:

1) Virgin PEEK (doldurulmamış) - doğal olarak aşınmaya karşı dayanıklıdır.
2) Cam Dolgulu PEEK, temel PEEK'in özelliklerine göre daha yüksek mekanik ve termal özellikler sunar, ayrıca sert kimyasal ortamlarda mükemmel direnç sağlar ve elektriksel olarak yalıtkandır.
3) Rulman Sınıfı PEEK– gelişmiş rulman ve aşınma özelliklerine sahiptir. TECAPEEK PVX, aşınmayı arttırıcı katkı maddeleri içeren ultra yüksek performanslı bir yatak malzemesidir.
4) FDA Uyumlu PEEK - FDA gereksinimlerini karşılayan kaliteler.

PEEK ürünlerinin uygulaması:

PEEK yaygın olarak kullanılır:

1) Havacılık:

PEEK, malzemenin atmosferik parçacıklar ve düşük sıcaklıklarla temas ettiği dış havacılık uzay koşulları için idealdir. Malzeme ayrıca tercih edilir çünkü hafif, kimyasal olarak inert ve nispeten ucuzdur.

2) Filtre İmalatı:

Biyodizel yakıt filtreleri: Biyodizel, muazzam faydaları nedeniyle dünya genelinde alternatif bir enerji kanalı olarak kabul edilmiştir. Bununla birlikte, biyodizel, bunlar PA'dan hazırlandığı için standart filtreleri bozmuştur. PEEK biyodizelden etkilenmez ve bu nedenle uzun süre iyi sürdürülebilirlik sağlar.

Membran aralayıcı-batarya: Bir bataryadaki farklı tabakaları ayırmak için kullanılan karma bir malzemedir. PEEK, 50 mikron kalınlığında, 195 mikronda geleneksel olarak kullanılan polipropilenden daha incedir. Yine, asit ve kimyasallara karşı kontrollü porozitenin yanı sıra iyi direnç nedeniyle, PEEK modern ürünler üretmek için yüksek kaliteli bir malzeme olarak kabul edilir.

Vakumlu bant filtreler: Vakumlu bant filtrasyonu, kimyasalların sulandırıldığı ve kurutulduğu bir işlemdir. Kurutma işlemi, kimyasalların kayış üzerindeki bir filtreden geçirilmesiyle gerçekleştirilir. Farklı kimyasal üreticileri, filtrenin kendisini daha az dayanıklı olan polyesterden daha fazla yapmak için PEEK'i kullanmayı sever.

3) Sağlık:

İmplant Malzemesi: PEEK doğada oldukça esnek, dayanıklı ve güçlüdür. Vücuda veya cilde zarar vermez, bu nedenle yumuşak dokuları ve greftleri onarmak çok faydalıdır.

Diyaliz pompası filtresi: Diyalizde, pompalama mekanizmasının arızalanması ciddi sorunlara neden olur ve bu nedenle sıcak veya soğuk tarafından etkilenmeyen iyi bir pompa gerekir. Bu nedenle, yüksek sıcaklık dayanımı ve düşük nem emme özelliği olan PEEK uygun bir seçimdir.

4) Yiyecek ve İçecek:

Yiyecek kurutma: Tozların, macunların ve granüllerin üretimi için dehidrasyon gerektiren işlemler 150 ° C'ye kadar sıcaklık gerektirir. Hali hazırda PET kumaşlar kullanılıyor, ancak PET ile aynı özelliklere ve büzülme seviyesine ek olarak 190 ° C'ye kadar yüksek sıcaklıklar gerektiğinde, Polietereterketon çok iyi bir seçenektir.

Yem kurutma: Üretim sonunda, bazı hayvan gıdaları 150 ° C sıcaklığa ulaşan bir kayış üzerinde kurutulur. PEEK bu uygulamada yüksek sıcaklık dayanımı nedeniyle sıkça kullanılan bir malzemedir.

5) Kimyasal ve Farmasötik:

Santrifüjler ve disk filtreleri içeren farmasötik ürünler: Tıbbi ekipman, 150 ° C'ye kadar ulaşan sıcaklıklarda temizlenir. PA, PET, E-CTFE, PVDF gibi birçok plastik malzeme bu kadar yüksek bir sıcaklığı koruyamaz. PEEK, yüksek sıcaklıklarda bile aynı kaldığı ve iyi bir esneklik sağladığı için bu filtre için son derece uygundur. Ayrıca, kirlenmeye karşı daha az hassastır ve uygun bir fiyatla da temin edilebilir.

Özel Enjeksiyon OEM / ODM PEEK Plastik Peek Ürünleri örnekleri köşe görünümü:

Özel Enjeksiyon OEM / ODM PEEK Plastik Peek Ürünleri için paketleme ve teslimat :

Hakkımızda:

Shanghai Qinuo Industry Co Ltd, 2003 yılında kurulmuş, Ar-Ge, üretim ve satış entegre yeni ve yüksek teknoloji bir kuruluştur. Kurulduğundan bu yana, "Yaşam Kalitesi, İnovasyon İçin Yenilik Yarışması" kavramına, sürekli gelişim ve inovasyona bağlı kalarak, yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir ün kazandık.
Şirketimiz profesyonel plastik parçalar, kauçuk parçalar ve işleme parçaları tasarım ve üretim hizmetleri, çoğunlukla otomobil, ev aletleri, makine teçhizatı ve petrol endüstrisi ve diğer alanlarda kullanılan ürünler sunmaktadır. Profesyonel bir üretim ve satış ekibimiz var, "Yüksek Kalite, Yüksek Profesyonellik, Yüksek Verimlilik" işleri yapmanın ilkeleridir.
İki fabrikamız, 30'dan fazla enjeksiyon kalıplama makinesi, kalıplama makinesi ve CNC torna tezgahımız var. Firmamız Pudong Yeni Alan, Şangay'da bulunmaktadır. Şık çevre, rahat ulaşım, firmamızdan Pudong Havaalanı'na sadece 30 dakika.
Kapsamlı kalite yönetim sistemi benimsiyoruz, tüm bileşenler ROHS sertifikasyonunu geçti, ürünlerimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Finlandiya, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ediliyor.

Atölye genel bakış:

İletişim bilgileri
Shanghai Qinuo Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Stary Xu

Tel: 86-18001969180

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler